Pas cu pas, ȚINEM FAMILIILE ÎMPREUNĂ @ Raiffeisen Bank Bucharest Marathon, 2023

Donații:

Sumă:

Vrei să fii fundraiser? Contactează Organizația

În 25 de ani de activitate în România am reușit să punem pe harta Binelui proiecte care schimbă viața copiilor bolnavi și a familiilor acestora și am înțeles cât de important este ca micii pacienți să aibă posibilitatea să fie tratați și îngrijiți în spitale care dispun de echipamente moderne și spații prietenoase.

Fii alături de noi și împreună facem pași pentru ca cei mici să beneficieze de îngrijiri medicale de specialitate.

Înscrie-te să alergi, dă de veste prietenilor pentru a te susține și cu ajutorul fondurilor strânse în urma participării la maraton ne vom continua misiunea de a ține familiile împreunaă.

#TinemFamiliileImpreuna

Cum ne mai poți ajuta?

Donează online și spune-le prietenilor tăi despre acest proiect.

Raiffeisen Bank Bucharest International Marathon este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.

Mai multe detalii pe bucharest-marathon.com.