Alina, Catalina, Loredana, Mariana, Ramona si Valentina - Fundatia pentru Copii Ronald McDonald

Alergam pentru #zambetdupazambet in Casele Ronald McDonald

Anul acesta am ales sa ne unim fortele si sa ne bucuram impreuna pe 9 octombrie, in miscare, sustinand familiile din Casele Ronald McDonald, proiectul Fundatiei cu acelasi nume.

Imbinand pofta de a face bine cu pasiunea pentru miscare, ne-am propus sa demonstram ca binele nu oboseste niciodata.

Pe 9 octombrie, la Raiffeisen Bank Bucharest Marathon, alergam pentru inima tuturor varstelor, COPILARIA! Alergam pentru ca toti copiii sa se bucure de cea mai frumoasa, magica, speciala, pura si gingasa perioada a vietii, chiar daca nu sunt acasa. Alergam pentru ca cei mici sa fie inconjurati de dragostea parintilor lor, chiar si atunci cand se afla la tratamente, internati in spitale.

Veniti si voi alaturi de noi, sustinand cauza Caselor Ronald McDonald cu o donatie.

Orice donatie conteaza!

Va multumim din inima!

Alina, Cata, Loredana, Mariana, Ramo si Vali

toate problemele se pot rezolva cu pitere,curaj si credinta.
10 Oct 2016

Alexandru

08 Oct 2016
Susțin proiectul Casele Ronald McDonald .

Irina

05 Oct 2016