Cristina, Ducu si Silviu - Fundatia pentru Copii Ronald McDonald

Alergam pentru ca familiile sa ramana impreuna in Casele Ronald McDonald!

64.5% Complete

Buna!

Suntem Cristina, Ducu si Silviu.

Zi de zi, suntem norocosi sa putem sa ne exersam pasiunea in lumea cifrelor, incercand sa fim mai buni profesionisti.

Ori de cate ori avem ocazia, exersam si sa fim mai sanatosi, iar alergarea este o pasiune pe care ne-o asumam cu tot dragul.

Pe 9 octombrie, alegem sa ne provocam, ca echipa, sa fim mai buni si sa facem bine, in acelasi timp, pentru familiile care locuiesc sau vor locui in Casele Ronald McDonald, si sa le facem micutilor lor drumul spre sanatate mai lin si mai plin de zambete.

Va invitam si pe voi sa ne sustineti, facand o mica donatie pe pagina noastra pentru Casele Ronald McDonald, pentru parinti si copiii. Si credeti-ne cand va spunem ca fiecare gest conteaza si face o diferenta in mai bine.

Va multumim!

Anonymous